Kompatibilné s GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP 1,25 G 1310nm 10km DDM Vysielač modul SFP

b8807

€6.14

Nový produkt

Prosím ponúknuť značiek zariadenia na nás pri zadávaní objednávky.tak, že budeme vyrábať kompatibilné diely pre vás,Ďakujem.

Vitajte na SeeMe Technology Co., LTD Zľavy pre veľkoodberateľov? Väčšia časť čísla? Ponuky pre BOM? Pre ďalšie informácie, prosím, neváhajte kontaktovať SeeMe predávajúcemu Všetky naše produkty poskytujú jeden rok zárukou kvality.

Štítky: sfp 1310nm, sfp modul, sfp modul vysielača, Lacné sfp 1310nm, Vysoká Kvalita sfp modul, Čína sfp modul vysielača Dodávateľov

Stav Nové a OEM
Názov Značky SMTE
Číslo Modelu GLC-LH-SMD
Cisco GLC-LH-SMD

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty